[]

Üniversitede , tekrar alınan derse odaklanamama sorunum

Yarın en az 3 kez tekrar aldığım iki vize sınavım var hiç çalışasım yok ,halbuki basit mühendislik dersleri ,öğrenilmiş çaresizlik mi benim çalışamam sizce ?ve bu sorunumu atlatıp ders çalışmam için taktik verir misiniz ?
 
Çıkmış soruları ezberle.


  • diffarentiationation  (09.04.19 19:18:10) 
Sadece çıkmış soruları çöz, iyice öğren.
3 ve üzeri kez alttan alınan derste konu çalışmak tam bi işkence oluyor.

  • megalomaniac  (09.04.19 20:19:41) 
muhtemelen geçen yapamadım, gene yapamayacağım kafasındasın. o yüzden hiç çalışamamışsın. bana da olmuştu, artık 4. seferde vermiştim. yaptığım şey derslere gitmek ve çıkmış sınav sorularını çözmekti. ilk seçenek mümkün olmadığına göre ikinciyi yapacaksın.


  • hayley williams ile evlenecek genc  (09.04.19 22:23:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.