[]

Taksit yapılmış kartı kapatmak

Şimdi bende x bankasına ait bir kart var. Lanet olsun ki ben bu kartı kullanmayacaktim sırf gelen adamların işi olsun diye aldim ama kenarda da tuttum. Geçen gün y bankasına ait kartla alışveriş yapacakken kart benzerliği yüzünden x banka kartıyla alışveriş yaptım. 3 takist bilet aldım. Ekstre gelince de gördüm ki kart ücreti varmış yillik. Hayatta ödemem ödemek de istememm.

Şimdi 3 taksit miktarını karta odesem kapatmak istesem olur mu? Çözüm öneriniz nedir?


 
kapatabilirsin, hatta kartı kapatıp taksitlerini zamanı gelince de yatırabilirsin.


  • kraldan cok kralci  (09.04.19 11:48:20) 
ekstrede kart aidatını yansıttılarsa kartı kapatırken onu ödemenizi de beklerler.


  • elorelia  (09.04.19 11:53:39) 
devam eden taksit olması kartı kapatmana engel değil. kartı kapatırsın, taksitler bitene kadar ekstre gelmeye devam eder. ama aidat işi sıkıntı, önce bunu senden tahsil etmek isteyecekler, sonra da muhtemelen iyi almayalım ama siz de kartı kapatmayın o zaman diyecekler. seçim sana kalmış.


  • sir gawain  (09.04.19 12:57:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.