[]

Superonline Mağduriyeti

6 gündür internet hizmeti alamıyorum. Genel arıza dediler, genel arıza bitti sinyalim gelmedi. İç tesisatta sorun var dediler, sorun olmadığını bildiğim halde bahane edemesinler diye yeni kablo çektirdim. Şimdi de 3 gündür etiketleme yapılacak diye bekletiyorlar. Ne yaparsam yapayım bir ilerleme olmuyor. Sanmıyorum ama, yapılabilecek bir şey var mı?
 
Allah kurtarsın. Yaklaşık 7-8 ay çektim böyle. Kullanmadığım internetin parasını ödediğim gibi, bir de cayma bedelini falan ödemeyi göze alarak kurtuldum bu illetten. Yakın zamanda kurtulmanız dileğiyle.


  • deveyi diken adamin ta kendisi  (09.04.19 11:42:16) 
direk telekoma geçin, beni bir hafta oyaladılar dükkanım kapalı kaldı. port yok dediler sonra iç hat dediler, hemen bugün dediler açmadılar, 5-6 bin zarar ettim, en son türk telekoma geçtim aynı gün bağladılar


  • cedex  (09.04.19 14:30:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.