[]

serverda kod çalıştırma

bilgisayarda virtualbox yükledim çok yavaş çalışıyor. yok mu şöyle ücretsiz bir server python çalıştırılacak? codelab google diye bir şey buldum o işe mi yarıyor?
 
  • crucio  (08.04.19 18:59:01 ~ 18:59:23) 
Codeanywhere kullan bence. Server bulursun da dependency ler falan eksiksiz olacak ki çalışsın.


  • malheiros  (08.04.19 19:00:57) 
virtual box'a neden gerek var. direkt kendi bilgisayarinda calistirsana. eger dedicated server lazimsa azure'un trial versiyonunu deneyebilirsin


  • jedilance  (08.04.19 21:10:13) 
windowsta çok problem oluyor. tensorflow çalışmıyor çok araştırdım çözülmüyor her seferinde hata alıyorum. ubuntu'da hatasız çalışıyor.


  • gonul_isleri  (11.04.19 15:00:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.