[]

bedelli gün hesaplaması?

kafam karıştı arkadaşlar bi zahmet yardım edin. Ona göre şirketten izin alacağım.

SEVK TARİHİ : 22.04.2019
YOL SÜRESİ : 2 YOL
KATILACAĞI TARİH : 25.04.2019

Bu bilgilere göre biz 22'den sonra mı asker oluyoruz? yani günümüzü o zamandan mı sayıyoruz?

Ve bu tarihlere bakarak tam olarak ne zaman biter?

 
Evet 22 den saymaya başlıyorsun.yani 18 gün askerlik yapacaksın.


  • goodman  (08.04.19 18:46:39) 
Hayır 22 nisanı 1 kabul edip 21 gün sayacaksın.

22 Nisan ve 12 Mayıs tarihleri arasında (bunlar dahil) resmen askersin. Sen 25’inde birliğe katılacaksın. Seçimden dolayı tarihleri kaydırdılar. Bu hesaba göre askerliğinin son günü Pazar gününe geliyor ama belki idari izinli sayar cuma gönderirler bilemem.
  • ucan fil  (08.04.19 22:04:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.