[]

yıldızname

arkadaşlar merhaba,yıldıznamesine baktıran oldu mu?nereden nasıl baktırdınız? hangi bilgiler veriliyor bakılırken,nasıl bakıyor baktırdığınız kişi?

olduysa geçmişten mi gelecekten mi bahsediliyor,gerçekten karşınızdaki sizin hakkınızda bilemeyeceği şeyleri söyledi mi?

sorulara göre mi cevap verildi,yoksa gelecek direkt anlatıldı mı? bu falı baktıranlar yardımcı olursa sevinirim.

 
arkadaşım falcı, normalde memur kendisi. ek gelir için başladı. birebir sorduğuma cevabı: ağzım iyi laf yapıyor bir şey gördügüm yok. bu oldu. ben de eğlencesine ve badava bakacak diye baktıracaktım ona rağmen vazgeçtim. zaten inanmıyordum ama söylemek istedim.


  • blacksky  (07.04.19 16:13:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.