[]

İstanbul'dan Sakarya Üniversitesine trenle gidilir mi? Nasıl?

sb

Adapazarı hakkında zerre bilgim yok, orada hangi istasyonda inmem ve sonra ne yapmam gerektiğini açıklayabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.


 
Adapazarı Tren Garı'nda inin, zaten Pendik'ten kalkan Ada Ekspresi'nin son durağı. Garın hemen önünde kampüs dolmuşları var, kampüse gitmek istiyorum derseniz herkes gösterir. Hızlı trenle gelecekseniz Arifiye'de inmeniz lazım, Arifiye Garı'nın önünden çarşıya yani Adapazarı'na otobüs geçiyor(nakit alıyorlar). Çarşıda son durakta inince yine kampüs dolmuşlarını sorarsanız gösterirler. Arifiye'den direkt kampüse giden otobüs-minibüs varsa da ben bilmiyorum ama Adapazarı kısmından eminim.


  • sys coyg  (07.04.19 02:55:05 ~ 02:56:48) 
gidilir tabi. eski hat çalışırken her gün gidip gelen öğrenciler bile vardı.

garda inince kampüs dolmuşu +1. yarım saate falan varırsın.
  • zgrydn  (07.04.19 09:14:54) 
Arifiye istasyonunun yakınında KYK yurdu var, oradan kampüse otobüsler kalkıyor. Adapazarına gitmeden daha ucuz ve hızlı bi' şekilde gidebilirsiniz o şekilde.


  • deyl  (07.04.19 12:15:51) 
yalnız yukarıdaki arkadaşların yazdığı gibi tren artık şehrin içindeki tren garına girmiyor

son durak artık mithatpaşa istasyonu, orada indikten sonra yaklaşık 5dk yürüme mesafesi olan şehit ahmet akyol ilkokulu'na varıp (haritalardan bakabilirsiniz) önündeki duraktan kampüs otobüs ve minibüslerine binebilirsiniz, otobüslerde maalesef artık para geçmiyor sadece kentkart
  • freebird5406_2  (07.04.19 13:49:39) 
@freebird trenin son istasyonu birkaç haftadır Mithatpaşa değil Adapazarı.


  • sys coyg  (07.04.19 14:09:50) 
@sys coyg

yine mi değiştirdiler, pardon o zaman yukarıdaki arkadaşların dediği gibi oldukça rahat

bilgilendirme için teşekkürler sys tekrardan
  • freebird5406_2  (07.04.19 14:16:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.