[]

Bahar alerjisine ne iyi gelir?

Merhaba arkadaşlar

Yakın zamanda ağır bir grip geçirdim. Tam kurtuldum derken dün geceden beridir bahar alerjisinin belirtilerini geçiriyorum. Geçer sandim diye doktora da gitmedim. Şu an gidebilecek durumda değilim. Yarin da böyle devam ederse acile gideceğim. Ama geceyi nasıl geçireceğim bilmiyorum. Başım, gözlerim, burnum bogazim feci acıyor. Sıcak bir şeyler içtim ama geçmiyor lanet. Arkadaşta duact adinda bir hap vardi onu ictim 1 saat evvel ama zerre dinmedi. Acep bir tane daha mı içsem bilemedim:/

Bu acıyı dindirecek bir şey varsa lutfen soyleyin.

Cevaplar için çok teşekkür ederim şimdiden.

 
Eger bahar alerjisi olduguna eminseniz ben corekotu ile atlattim. Her sabah ac karnina 1 cay kaşığı yedim ve arkasundan su ictim yutması kolay olsun diye.
Geçmiş olsun.

  • brnbrs  (07.04.19 09:13:10) 
Bu bahar alerjisi diye doktor teşhisi alamadım henüz. Dediğim gibi doktora gidemedim haftasonu olduğu için. Ama
@duygusuzromantik in dediği bu şeylerin "acidan ziyade rahatsizlik verir bahar alerjisi. kasinir, hapsirma istegi dogurur, gözyaslari ile sümük sel olur, damak ve insanin ici kasinir , gözler kasinir filan." hepsi bende de var. Özellikle dışarıda olduğumdan ve günesten dolayı hapşırma krizleri, burun akintisi vs. Yüzümün ön kısmı kompe ağır geliyor aci ve rahatsızlık veriyor bana.

Ilaci kullanmayi birakayim o vakit. Bugün/ yarın doktora gidince onun dediklerini kullanırım. Teşekkürler herkese.
  • Amaranta ursula  (07.04.19 09:44:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.