[]

Bıktıran telefon arayışı

Mazur görürseniz, bir kez de ben sorayım. Kriterler çok fazla olduğundan bir sonuca varamadım. 2000 TL'ye kadar:

- Kamerası iyi
- Arkası cam olmayan, düşmeye dayanıklı
- Siyah harici, aynı zamanda mat
- Ekran çözünürlüğü min 1080p
- Hızlı şarj olan bir telefon arıyorum.

Kriterlerle arama yaptım, en uygun samsung a7 2018 ve honor 8x var ama arka kısımları cam. Samsung a30 var o da 2000 TL üzerinde.

Ben ne alayım?

Not: Bu duyuruyu amacına ulaştıktan sonra silinebilir.

Okuyan, cevap yazan yazmayan herkese teşekkürler.

 
bende tam senin bütçende telefon bakınıyorum bu aralar. aklımda meizu x8 var. 1800tl ye bulunabiliyor ama stok sıkıntısı var galiba. şuan satan yer yok.


  • gliderpilot  (06.04.19 22:36:39) 
A2 veya mi8 se, mi 8 lite


  • Topalordek  (06.04.19 22:51:07) 
Bence duyuruyu silme. Hatta kimse silmesin. Siliyorsunuz yeniden aciliyor sonra. Baskasina da yardimin dokunur belki.

Her halukarda telefon koruyucu alacagin icin arka cam meselesine cok takilma. Kirilirsa da aliexpress e bakarsin ucuza alirsin. Alti ustu bir kapak.
  • baldan kaymak  (07.04.19 00:06:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.