Otomobilde ÖTV indirimi olur mu?

yüzde 15 indirime rağmen satışlar geçen yıla göre yarı yarıya seyrediyor. yüzde 15 indirim 177 bin TL aracı 159 bin TL ye indirdi.

geçici olarak sıfırlanır mı sizce ÖTV?

4.5 sene seçim yok. Mümkün değil.

  • goodman  (06.04.19 21:34:30)
Bence olur bir yıl içinde. Seçim yok ama durgunluk var.

  • beni sen öldürme  (06.04.19 22:10:26)
belli bir motor hacmine kadar %0 ötv bir ihtimal, üst motor hacimli arabalar için sanmıyorum.

  • false pretension  (06.04.19 22:14:10 ~ 22:14:28)
Tayyip'in yakın akrabaları ve sevgili müteahhitleri otomotiv işine girmediği sürece hiç ihtimal vermiyorum. Ekonomi resesyonda, hükümetin uluslararası kredibilitesi çok düşük, bütçe açığı aldı başını gidiyor zaten. Bunların üstüne bir de vergi indirimleri ile gelir kalemlerinden de feraget etmek çılgınlıktı ve tamamen seçim rüşvetiydi - o da pek bir işe yaramadı zaten -

Ben pek çok alanda vergi ve faiz indirimi değil, bindirimi bekliyorum yıl sonuna kadar.
  • otonomo  (07.04.19 07:19:10 ~ 07:20:10)