[]

Migros Kart Numarasi

Migrosta cep telefonunu soyleyince migros kartı kabul ediyorlar ama cep numaramı vermek istemiyorum. Kart numarasını ezberleyip soylersem bunlarin kartını cuzdan da taşımaktan kurtulur muyum?
 
kasaya sormanız lazım. ben yaptım daha önce ama hala izin veriyor mu cihaz bakmak lazım.


  • ozdek  (06.04.19 17:48:37) 
ben ısrarla kart kullanmaya devam edenlerdenim :)


  • strobist  (06.04.19 17:57:55) 
Cep telefonuna Hopi indir ve migros kartını ekle. Daha sonra migros alışverişlerinde Hopi kodunu okut.


  • cemallamec  (06.04.19 18:47:46) 
İkinci bir hat alıp bunları onun üzerinden kullan.


  • baal  (06.04.19 19:01:44) 
jet kasa kullanı, telefon numarasını kendiniz tuşlayın.


  • inheritance  (06.04.19 19:05:13) 
zaten içinde para filan birikmiyor,
Migros Card ı olan bir arkadaşının telefon numarasını söyleyiver,

  • michael_knight  (06.04.19 20:00:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.