Acıbadem Hastanesi tomografi, ekg ve röntgen ücreti nedir?

özel sağlık sigortam özel hastanede olacağım ameliyatı kapsıyor ama filmleri kapsamıyor galiba. eğer kapsamıyorsa burun tomografisi, akciğer röntgeni, ekg gibi işlemler acıbadem hastanesinde ne kadara mal olur?

ya da ameliyat öncesinde bu işlemlerin ücreti ne kadar olur diye sormak için gidebilir miyim hastaneye? sürpriz bir rakamla karşılaşmak istemiyorum da.

teşekkürler

Gidip sorabilirsiniz. Özel sigirtanizi da söylerseniz fiyatı ona göre verirler. Bunlari doktorun isteği ile başka yerde de yaptırabilirsiniz

  • kisa  (06.04.19 13:41:53)
Bem acıbadem sigortalı olmama ragmen tomografiye 400 küsür tl verdim geçen ay. Tam emçn olmamakla birlikte poliçem %70 karşılıyordu.

  • mahone  (06.04.19 15:14:58)
Mutlaka pazarlik yapin.

  • brkylmz  (06.04.19 15:44:06)
istanbul'daysanız işiniz zor ancak başka bir şehirdeyseniz istenilen tetkikler yatarak tedavi olarak gösterilebilir ameliyat ile birlikte, böylece hepsi karşılanmış olur (yatarak tedaviyi %100 karşılayan bir sigortanız olduğunu varsaydım)

istanbul'dakiler sizden para koparabilmek için kattiyen böyle bir şey yapmıyor.
  • taurina  (06.04.19 16:38:13)
Bildiğim iki çeşit fiyatları var.
Özel Sigorta vasıtasıyla gelenlere, ve sigortasız gelenlere ayrı fiyat oluyor. Yani sormanız lazım, telefonla bilgi verirler. Yalnız fiyatlar astronomik uyarayım.

  • prizmatik  (06.04.19 17:46:19)
Telefon ile bilgi +1
Geçtiğimiz sene emekli babam için tomografi için 400tl muayene için (prof.)240tl ödedim.
Bizden sonraki yabancı(arap) hastadan tomografi için 600€ civarı para talep ettiler.
  • lemon cake  (07.04.19 05:40:33)
Ayrıca ameliyat gerektiren bir durum söz konusu ise,
emin olmamakla birlikte, bir gün bile yatış yapılırsa fark talep edilmez, diye düşünüyorum.

  • lemon cake  (07.04.19 05:46:38)