[]

düğünde ilk dans için çalınacak şarkı(düzeltildi)

Bir arkadaş adına soruyorum düğünde ilk dans için ne gibi şarkılar önerebilirsiniz?
Yerli yabancı ikisi de kabuldür. 
70-80-90lar Türkçe.

düğüne gelecek olan misafirlerin de bilebileceği ve sevebileceği şeyler.
  • taurina  (05.04.19 20:34:10) 
The future is bright

open.spotify.com
  • (s)AINT  (05.04.19 21:23:28) 
Yerli olarak aklıma zuhal olcay- pervane geldi.
Yabanci ise bilimum Otis redding sarkisi olur. These arms filan tam uyar hatta. Ama şimdi Eric clapton- wonderful tonight geldi aklıma o da güzel olur.

  • Amaranta ursula  (05.04.19 21:26:12 ~ 21:28:57) 
çok klasik: bana ellerini ver, özdemir erdoğan
arabesk: aşkımız bitmesin, baha
yabancı: earth angel, The Temptations
  • faik abi  (06.04.19 01:59:05) 
Çelik - dilberim


  • takıl yani takmıyo belli  (06.04.19 18:27:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.