[]

Kanada Uçak Bileti

Istanbuldan kanadaya uçak bilet epey pahalı.

Buradan avrupaya medela Portekiz uçsam oradan ucuz bilet bularak uçabilir miyim sizce?


 
hangi sehre ucacaksin? www.google.com aktarmali/aktarmasiz en uygun bileti bulabilirsin


  • crucio  (05.04.19 20:11:05) 
teşekkürler. baktım biraz 800eurodan aşağı yok gidiş dönüş.


  • Jeckson  (05.04.19 20:14:19) 
bileti bulmak için illa portekiz'e veya başka bir yere gitmenize gerek yok, internetten araştırıp bulabilirsiniz varsa şayet ucuza bilet.

eğer bulursanız burdan kendiniz uçup o uçuşa yetişmeye çalışabilirsiniz. ancak burada rötar fln olur da diğer uçuşunuzu kaçırırsanız geçmiş olsun, yapacak pek bişeyiniz kalmaz.

o yüzden aktarmalı bilet almak daha mantıklı.
  • taurina  (05.04.19 20:38:29) 
800 Euro fena degil. Daha ucuzunu belki seyahat acentesinden ya da erken rezervasyonla bulabilirsin.

Rastgele bir tarih yazdim. Direkt ucus THY $3500 gorunuyor burdan.

Tarihi bilmiyorum ama Air Canada'nin 2 stoplu bir ucusunu secerseniz $1000 cebinizde kalir ama iyi yorulursunuz.
  • hey corc versene borc  (05.04.19 20:43:45) 
kanada icin gidis donus 800 euro iyi bir fiyat bence. 12-14 saatlik bir ucustan bahsediyoruz. bir de yaz geliyor high season basliyor. fiyatlar artis egiliminde. simdiden onumuzdeki yil ocak subat icin bakarsan belki daha uygun bulabilirsin.


  • crucio  (05.04.19 22:42:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.