[]

Yurt dışı dil eğitimi ve çalışma

Üniversiteyi yeni bitirmiş bir genç var. İngilizce bilmiyor. Yurt dışına gidip hem çalışıp hem dil nasıl öğrenebilir? Çok fazla parası da yok. Amaç dil öğrenmek.
 
is bulup turkiye'de dil ogrensin, parasi oldugunda gelistirmek icin cikar yurtdisina. catir catir ingilizce konusan hicbir tanidigim dil egitimini yurtdisinda almadi. gelistirmek icin muazzam faydasi olabilir ama "dil ogrenmek istiyorum, oyleyse yurtdisina cikmaliyim" mantigi tuhaf biraz. imkani olan yine ciksin tabii de isi olmayan adam niye dil ogrenmek icin yurtdisindan daha asagisina tamam demiyor, o tuhaf. istedikten sonra dil her yerde ogrenilir ve gelistirilir.


  • der meister  (05.04.19 19:04:35) 
ingilizce kursu aracılığıyla gelebilir, kebapçıların mutfağında kaçak olarak iş bulabilir.


  • facebook  (05.04.19 23:44:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.