[]

ev bulamamam

gebze iş için gittiğim bir yer ama yoğunluktan bir ev bakma şansım olmadı araçla tekirdağ'daki evimden gebze'ye gidiyorum haftanın 3-4 günü tabi 4 gün git-gel yapınca en az bir gün ölü oluyorum.

sahibinden, hürriyette falan evler hem pahalı hemde kötü internet üzerinden bulamadım aynı zamanda hiç vaktim olmadı şöyle 2-3 gün gezip görmek için

nerede bakıyorum?

kadıköy'den bostancı'ya kadar küçükyalı son yer ileri için düşünmüyorum. mümkünse bağdat caddesi kenarları vs.

nokta atışı nasıl vurabilirim? küçük bir ev bakıyorum zaten sadece akşamları uyumak için kullanıcam.

 
tekirdağ'dan gebzeye gitmek nedir abiciğim ya? babam 20 yıl anadolu yakasından avrupa yakasına gitti, emekliliği hak edince bastı emekli oldu. sen ta nereden nereye gidiyorsun.

geceden geceye kalacaksan, maltepe, kartal'ın neyi var ki? gayet güzel yerler. pendik ilk bakışta hitap etmeyeceğini düşünseniz bile pendik bile güzeldir. altınızda araba olduğuna göre ve bahsettiğiniz yerdeki kiraları düşündüğümüzde havaalanı orasındaki güzel, nezih yerler bile ideal olur.
  • blue eyes white dragon  (05.04.19 19:17:22) 
ya işte baya yoruluyorum,

kadıköy-küçükyalı arası kendimi rahat hissederim. ilerisinde pek rahat hissetmem neden bilmiyorum ama öyle. şimdi pendik - kartal'a taşınsam bu sefer yine kadıköy-küçükyalı arası ev bakicam eşya almayayım yeni eve taşınınca alırım vs diyeceğim. huzursuz olucam

üsküdar falan da olur.

nasıl bulurum en kebap evi?
  • dedim dedim de kime dedim  (05.04.19 19:32:13 ~ 19:32:23) 
Sadece akşamları uyumak için istiyorsanız işinizin dibinde bakın. Öğlen yemek aralarında ofisin etraftaki kiralık evlere bakının.


  • boyalı kuş  (06.04.19 00:30:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.