[]

Kariyer.net teki ilanlar sahte olabilir mi?

Şirketle kariyer.net arasında anlaşmalı reklam amaçlı ilanlar gibi duruyor. Mesela havalı meslek isimleri seçilmiş hep. Havalı olmayan meslek isimlerinde ise şirketler gizli.
 
Oluyor firmalari teyit etmiyorlarmis. Gecen yaz ilanda sekretere 9000 lira maas veriyorlardi arti yurtdisinda ingilizce dil egitimi ve konaklama masrafi karsilaniyordu. Aranilan tek yetenek lise mezunu olmasiydi. Sikayet ettim. Defalarca arayip soyleydi boyleydi kendilerini savundular ama ilani aninda kaldirdilar.


  • nick konusunda kararsizim  (05.04.19 14:40:48) 
reklam amacıyla ilan veren çok şirket var diye duydum.


  • eksimeksi  (05.04.19 17:07:43) 
şirketler kendi cv veritabanı için fake ilan açıyorlar ya da pozisyonları kapatmıyorlar.


  • facebook  (05.04.19 23:50:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.