[]

bisiklet aldım ama sanırım kadro boyu bana göre değil

üf ben bir yanlış yaptım. o kadar araştırdım ona rağmen -sanıyorum- kadro boyu bana uygun olmayan bir bisiklet aldım. dik pozisyonda mı oturmak gerekiyor bilmiyorum ama iki büklüm olduğumu hissettim otururken. aldıktan sonra montajla falan uygun bir kadro boyu yakalamak mümkün müdür?

model: carraro sportive 220.


 
sele boyunu ayarlayarak belki duzgun bir oturma pozisyonu olabilir ama kadro sana uygun degilse uzun suruslerde bel agrisi yapabilir. KAdro boyu ile sele-furc arasi mesafede degisiyor. Aslinda iyi bir bisikletcide uygun kadro boyunu denemeni tavsiye ederim.


  • 1917  (04.04.19 23:12:59) 
Bisikletinizin kadro boyunu ve iç bacak boyunuzu söyler misiniz?


  • iki teker asigi  (05.04.19 10:01:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.