[]

Vitamin Son kullanma tarihi

dün internetten pharmaton sipariş ettim kargom bugün geldi lakin son kullanma tarihi 5 ay sonra bitiyor. Bu olay bana biraz tuhaf geldi çünkü şu zamana kadar aldığım tüm vitaminlerin son kullanma tarihi 3 yıl sonra bitiyordu. Sizce arayıp değişim talep etmeli miyim? yoksa bir şey olmaz mı?
 
6 ay içinde tüketeceksen neden değiştiresin ki? 6 ayı geçecekse gönder.


  • elorelia  (04.04.19 14:46:01) 
muhtemelen biraz daha uygun fiyatlı sipariş ettiyseniz sebebi son kullanma tarihinin yaklaşmasıdır, aklınızda olsun.
kaç paket sipariş ettiniz ki?
bence son kullanma tarihine kadar kullanılır
  • interview with the vampire  (04.04.19 14:47:32) 
E ticaret sitesinde satilan ve son kullanim tarihi son 6 ay icindeyse bunh normalde musteriye soylemeleri gerekir. Almadiklari takdirde firmaya gonderilir ya da uygun fiyata yine musteriye son kullanim tarihi bilgisi verilerek satilir ama burasi turkiye.


  • karen  (04.04.19 14:54:16) 
@interview with the vampire sadece 1 kutu söyledim ama 100 kapsüllük.

@karen birde bana ürünlerinin stoklarında bittiği ve yeni stok aldıklarını söylemişlerdi :D Gerçekten komik.
  • paraboks  (04.04.19 15:04:00) 
internet üzerinden sipariş vereceğin vitaminlerin yüzde doksanı aynı durumda. böyle yapmayan satıcı da illa vardır ama sektör içinden bildiklerim skt az kalmış ürünleri ucuza alıp internetten satıyor. çoğu mağazada aynı şeyle karşılaşırsın.


  • diyarbakir karpuzu  (04.04.19 15:05:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.