[]

Ankara'dan İzmir'e yakın zamanda karayoluyla gidenler??

Bu yolda normal polis otolarıyla kurulan radarlar ve yolun tepesine kurulan radarların dışında radar var mı? sanki bir de gidiş dönüş yolu arasındaki boşluğa bir sabit radar cihazı takıyorlarmış???
 
uşak banaz dikkatli olun.
başka radar yok yolda.

  • mistikla  (04.04.19 10:34:29) 
Var Uşaktan sonra İzmir'e yaklaşırken 2-3 tane köy gibi bir yerden geçiyorsun isimleri aklımda değil şimdi burada sabit radarlar var (ceza yedim oradan biliyorum), dönüş yolunda da aynı Ankara'ya giderken de aynı noktalarda var.


  • IcedFlames  (04.04.19 10:34:49) 
Afyon İzmir arasını son iki haftadır birkaç kez katettim. Bilinenler ve yukarıda yazılanlar dışında yeni bir şey yok.
Afyon Ankara arasını bilemem.

  • Mirket  (04.04.19 11:47:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.