çeşitli sitelerden "hesabınıza giriş yapıldı" maili geliyor

reddit, twitch, aliexpress, steam gibi pek çok siteden şifreniz sıfırlandı postası alıyorum. bunların ortak noktası ise hepsini çalsalar umrumda olmaz. face'den veya ekşi'den hiç böyle bir mail almadım mesela. şifrelerim çok benzer birbirine. bigisayar veya telefonumda bir sızma mı var demek bu? neden önemli hesaplarıma sızamıyorlar?

haveibeenpwned.com
Hash olarak şifreleme yapmayan siteler sağolsun dbleri patlayınca çilesini biz çekiyoruz
Buradan bakın neyden kaynaklı patlamışsınız
Bir de unutmayın bu wordlistler çok kolay erişilebilir haldeler yani önemli birşeyde de yakın şifreler varsa değiştirin kesinlikle.
  • milletin efendisi olmaya gelen adam  (04.04.19 00:33:42)
vay be benim mail patlamış. bu mail de önemsiz diye hiç umursamıyordum. değiştireyim o zaman :d

  • diffarentiationation  (04.04.19 01:05:50)
Arasıra bana da geliyordu. Bu site gösteriyor muymuş?

  • karayel  (04.04.19 01:25:31)