kredi kartı işlemini posttan iptal ettik

iptalden sonra kredi kartı limitim eski haline döndü ancak mobilden baktığımda yapılan işlemler görülmüyor? Müşteri temsilcisi iade işlemini göremedi. Hiç mi görülmez kaç gün sürer bunun görülmesi?

Açık provizyonlar kısmında görünüyor olabilir mi?

  • kisa  (03.04.19 19:51:43)
iade mi yaptınız iptal mi? ikisi farklı işlemler.

  • inheritance  (03.04.19 20:06:59)
Kredi kartı işlemleri 1 gün sonra görülür dönem içi hareketlerde. Müşteri temsilcisinin de görememesi normal. Limit kontrolü tutuyorsa sıkıntı yoktur

  • silah taciri  (03.04.19 20:10:21)
işlemi iptal ettik posttan. Iadeden kastım tutarın bana iadesi.

  • damla sakızlı dondurma  (03.04.19 20:14:54)
Geçen gün aynısı oldu. Görevli kadın iptal ettim, bu işlemi ekstrede gormeyeceksiniz demişti. Sizinki de öyledir belki.

  • elorelia  (03.04.19 22:36:34)
Posttan çekilen tutar karşılığında açık provizyon oluşuyor. Yani bu meblağ anında kuruma geçmiyor, bekleme modu gibi bir şey fakat ilk alışverişte bu provizyon gözüküyor, iadesi yapılınca siliniyor. Eğer provizyondan çekime düşer (1 gün sonra düşüyor sanırım) sonra iade yapılırsa - ifadeyle iade ve çekim gözükğyor

  • filipis  (04.04.19 11:21:47)