[]

TEB Yurtdısı PAra Cekme

www.teb.com.tr

Burada yurtdısı atmden para cekme ucretsiz diyor ama oyle mi?

Mesela TEBde sterlin hesabı acip 100 sterlini ingilterede conversion masrafı olarak direk veriyor mu ATM ucretsiz olarak?

 
evet veriyor. ben almanyada euro hesabından para çekmiştim masrafsız şekilde. ancak para çekeceğin hesabı ana hesap yapman gerekiyor. müşteri hizmetleri yardımcı oluyor bu konuda.


  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (03.04.19 14:43:32) 
evet para cekecegin hesabi ana hesap yaptir yurtdisina cikmadan once, musteri hizm ile gorus


  • exlibris  (03.04.19 17:47:47) 
peki tersi de gecerli mi? Yurt disindan masrafsiz euro yatirip Turkiyedeki hesabinda gorebilir misin


  • turkuaz  (03.04.19 18:11:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.