[]

Tüplü Tvler Ne yapıyoruz

20 sene oncenin 37 ekran premier televizyonu var kilerde. Ne yapıyoruz bunu satılır mı acaba yoksa direkt çöpe mi atmalı? Çöpte patlayıp kağıt toplayıcılara zarar vermesin?

Bir de büyük grundig var tüplü televizyon.

Ne yapayım bunları?

 
atarsan fresnel lenslerini söküp bana gönder


  • killerbee  (03.04.19 14:33:21) 
letgoya koyun 10tl yazip. birileri alip koydeki akrabasina falan gonderebilir.


  • jimicik  (03.04.19 14:36:19) 
ben 84 ekran flat vestel zeta tvyi bedava veriyorum dedim zorla birine verebildim.
ihtiyacı olan çok ama taşıması dert. gerçi 37 ekran olunca illa biri alır.

facebookta atmaver diye bir grup var.
  • orpheus  (03.04.19 17:42:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.