Pegasus Bolbol sorusu

İlk defa bu bolbol meretini kullanayım dedim. 2 tane bilet aldım, bolbol hesabıma girip, hiç bir yerde puanlarınızı kullanın bilmemne diye sayfa, ekran gelmedi. Başta gösterdiği fiyat ne ise gene o kadar çekmiş karttan. Kullanamıyorsak naapıcaz bu puanları, ya da ben mi bir yerde yanlış yaptım?

üye girişi yapın. ana sayfa, sağ üstteki bolbol puan kullan butonuna basın ya da uçuş arama sonuç sayfasında yine sağ üstte bolbol puan butonuna basın. artık ücretleri tl değil, bolbol puan cinsinden gösterecek.

edit: biletleri alalı 12 saatten az olduysa kesintisiz iade yapabilirsiniz.
  • sanat guresi  (02.04.19 00:37:40 ~ 01:17:47)
bolbol puanı eskisi gibi para olarak kullanılamıyor. artık thy'deki mil gibi.

yani bolbol puanınız yetiyorsa bilet alıyorsunuz, yetmiyorsa alamıyorsunuz.

bolbol puanı ile bilet alma olayı da zaten @sanat guresi'nin anlattığı gibi.
  • ocanal  (02.04.19 00:42:47)
Aha küçücük "Use BolPoints" diye kaydırma tiki varmış, Neyse bir dahakine artık, tabi bir daha Pegasus kullanırsam. Cevaplar için teşekkürler

  • freedonia  (02.04.19 00:54:57)
mevcut puanları kullanıp kalan kısmını karttan çekebiliyorsunuz. tek sıkıntı bilet alma işlemine başlarken üsttede dendiği gibi puan seçeneğini seçmeniz gerekiyor.

  • surprise  (02.04.19 11:37:41)