[]

kelimelik oyunu nasıl oynanıyor? / taktik

yeni kurdum oyunu. bikaç kişiyi yendim ama birisi denk gelip abuk subuk kelimelerle ezdi beni. beyinsiz gibi hissettim.

ben kalem, ev filan yazarken eleman uknum yazdı, kayşa yazdı. hayatımda duymadım, uknum ne la??

bir inceliği, tüyosu, taktiği var mı bu oyunun? kelimeleri aklınıza nasıl getiriyorsunuz? önce elinizdeki harflere bakarak mı, yoksa oyuna bakarak mı?

 
oynadikca o cins cins kelimeleri ogreniyorsun. baskalarinda gore gore yani. bazen de deneyerek. ama hileciler de var, adam program yukluyor bunun icin.


  • jimicik  (01.04.19 16:23:26) 
harflerden kelime türeten siteler ve appler var. onları kullanıyorlar. hileciler her yerde.


  • hasmetizm 2046  (01.04.19 16:52:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.