[]

Göz muayenesi olunacak yer seçimi

Selamlar,

gözlükleri değiştireceğim de muayene için sigortamın geçtiği yerler aşağıda ismi yazanlar, şuraya git ya da gitme diye herhangi bir tavsiyeniz var mı?

- Dünya Göz Hastanesi Feneryolu
- Göz Grup Bağdat Cad.
- Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi Bağdat Cad.
- Kozyatağı Central Hospital

 
ben dünya göz etilere gidiyorum. çok ilgililer, gözümdeki probleme de çok güzel çözüm buldular. dünyagöz tavsiye ederim. feneryolu şubesi hakkında bir fikrim yok ama.


  • mg3929  (01.04.19 12:12:27) 
veni vidi bence aralarında en iyisi. yıllardır oraya gideriz. hem daha uygun fiyatları.
dünya göz epey pahalı.

  • kitik  (01.04.19 12:39:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.