İşe bak ya

Hakkımız olanı almak için savaşıyoruz abi ya, hakkımız yani milli irade filan.Bir tane aklı selim insan yok mu siz ne yapıyorsunuz diyecek. Bir tane vicdan sahibi insan ya. Kafayı yicem artık sinirden. Ne zaman açıklanacak İstanbul?Bu oldu bitti kafası yetmedi mi artık?

Savaşmadan vermelerini beklemiyorduk ki! Milli irade, seçim vs bunlarin önemi olduğunu düşünmüyorsunuz sanirim. Milli irade sadece kendileri seçildiğinde tecelli ediyor. İstanbul bizim öyle ya da böyle kabullenecekler.

  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (01.04.19 08:13:59)
bence istanbul geçersiz oylar tekrar sayılıp binali’ye verilecek ancak bu ileride çok aleyhlerine olacak, muhalifler belki yıllardır süren uykularından uyanır.

  • cedex  (01.04.19 08:30:01)
İstanbul AK Parti'nin.

  • alt4y  (01.04.19 08:58:25)
Chpli degilim ama AA buyuk ayip etti ama kesin kazandi yani ekrem bey.

  • imelih  (01.04.19 09:06:28)
Beklemiyorlardi ki chp bin kazanacağını kimse beklemiyordu. Afalladilar. Reis hırslıdır kolay kolay kabul etmez. Ama bu bile yetti bir şeyleri idrak etmelerine.

  • kirmizipilotkalem  (01.04.19 10:25:00)