[]

Cip Sürmek Farklı mı

Genelde hatcback tarzı araçları seviyorum. bunlar daha alçak oluyorlar. Peki acaba Nissan Qashqai tarzi cipleri sürmenin normal araclara gore farkı ya da zorlugu var mı yukseklikten oturu?
 
zorluğu olmaz da farklılığı olur. ona da alışılır.


  • avianthem  (30.03.19 21:11:58) 
Sedan araçta yol tutuşu daha iyidir. Yüksek araç virajlarda biraz savurur ama çok belirgin hissedilmiyor yeni modellerde


  • photo85  (30.03.19 21:13:03) 
boyun kısaysa bi kere önünü göremiyor sag ön tampon kismini da allaha emanet ediyorsun nissan sürerken :D sehir ici zor ya kocaman araba uzun yolda efsane ama asiri rahat surusu de normal koltukta oturan biri icinde


  • fıytfıyt  (30.03.19 21:14:18 ~ 21:14:32) 
Yuksek olmasi daha rahat oluyor her yeri goruyorsun ama o arac genisligi de artiyor. Dar yerlerden gecemiyorsun.


  • acemi  (30.03.19 21:36:03) 
Genel kullanıcı yorumları aracın yüksek olması sebebiyle görüş acıları ve sürüş hakimiyetinin daha iyi olduğu yönünde.
yüksekliği sebebiyle viraj kabiliyeti bir tik aşağıda olabilir

  • wolfg  (30.03.19 22:49:40) 
ilk arabam eski bir rav4'tü. sonra hatchback bir araba alınca yerin yakınlığına alışmak zaman almıştı. jip'ten hatchback'e geçtikten sonra yola karşı kendimi daha güvensiz hissettiğimi hatırlıyorum, tabii zamanla alışılıyor. ayrıca jip'ler genelde daha yüksek olduğu için dönüşlerde daha yavaş ve dikkatli olmak gerekiyor, yukarıdaki yorumlar aksini belirtmişler, belki yeni nesiller öyle değillerdir. ayrıca yoğun yağmurda yollarda su seviyesi yükseldiğinde jiplerin önemli bir üstünlüğü olabiliyor. normalde sedan gibi arabalarla ürkerek geçtiğin yerlerden rahatça geçebiliyorsun. bir de inmesi binmesi kolay oluyor.


  • panamera  (30.03.19 23:41:40) 
yüksek olduğu için çevreni rahat görüp manevranı rahat yaparsın. çok bir zorluğu yok yere yakın arabalardan daha rahat kontrol edilir.


  • mikahakkinen  (31.03.19 00:15:59) 
Daha çok savruluyor, park etmesi daha zor ve genellikle daha hantal oluyorlar. Şahsen ben de senin gibi düşünüyorum, hb / sb araçlar çok daha iyi görünüyor bence de.


  • roket adam  (31.03.19 00:21:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.