Metroda vapurda neredeyse kucagima gelip oturan kadinlar

Ne yapmali bunlari durdurmak icin? Bir kipirdasam taciz etti olucam! Kadikoy metroda yuruyen merdivenden cikarken onumdeki bosluga sikismaya calisiyorlar. Elimi kipirdatsam g.tune girecek neredeyse. Bir de ben haksiz olucam sonra. Vapurda kadin neredeyse gelip kucagima oturucak. Ne yapmak lazim bunlara? Lan iki cm ozel alaniniz olsun. Yasli falan da degiller yer vereyim.

Kilolu olduğun için belki sen onların bölmesini işgal ediyorsundur.

Değilsen de kadınların çoğu turisttir ondan. Birçok turist burdaki tehlikeden bihaber çünkü. Benim metrodaki gözlemlerim bunlar.
  • ruhen hastayim ben  (30.03.19 20:43:04 ~ 20:43:25)
Hoplat gitsin abi.

  • stavro  (30.03.19 20:44:56)
Ne var dursalar, biraz ataerkil zihniyedinden siyril. Onlari da o alanda durma haklari var.

Temas ediyorsan senin eril karakterinin sucu.
  • acemi  (30.03.19 20:45:56)
aynı şey bende de oluyor yalnız değilmişim. ya kadınların, erkeklere çok yaklaşmalarının sonuçlarını, erkeklerin ne düşündüğünü bilmeyen şuursuz kesmine denk geliyoruz ya da bilerek yapıyorlardır.

bir de güvendikleri için yapanlar olabilir diyecem de bu ülkede %0.1 falandır, millet farkındadır umarım çoğu erkeğin şopar olduğunun
  • avatar is back  (30.03.19 20:52:55)
Yok abi yer yoktur da sana öyle geliyodur

  • photo85  (30.03.19 21:20:02)
Disaridan efendi tipin var derler. Ama baslarim o efendi tipe. Bir tane adam geldi metroda, iki eliyle oyun oynasin diye kolunu bildigin kucagima koydu. Rahatsiz ettim gitti baska yere oturdu. Attik boyle yapicam. Saygisiza saygi yok amk

  • Traveler  (30.03.19 21:25:24)