Kediler kisirlastirma sonrasi huy degisimi oluyor mu?

Cok kisa surelerde kizginliga girdigi icin sali gunu disi kedimi kisirlastiracagim. Kendisini hic sevdirmeyen bir kedi kendileri. Acaba diyorum ameliyat sonrasinda huyunda bir degisiklik, daha munis bir kedi olur mu?

Benim kedimde bir şey olmadı. İlk 24 saat narkozun etkisiyle sersemleşiyor, kusuyor filan. Sonra düzelmişti.

  • cemallamec  (30.03.19 19:17:27)
Bizde kısırlaştırmaya bağlı kalıcı değişim olmadı. Sadece yerde yuvarlanarak çığlık atmıyorlar artık. Jahska Ama büyümeye bağlı oldu. Bizimkiler de az sevdirirdi diyelim. Şimdi bazen sevdireleri geliyor.

  • baal  (30.03.19 19:17:48)
Evet kesinlikle oluyor. Kışırlaşan erkek kediler çok daha iyi huylu, sevecen oluyorlar. Kışırlaşan dişi kediler, daha sert, soğuk ve mesafeli oluyorlar.

  • olivia  (30.03.19 20:35:39)
erkek kedim aşırı oyuncu ve hareketli. kısırlaştırma sonrası biraz durulur dediler ama zerre değişim olmadı.

  • akan dame  (30.03.19 20:37:43)
Bizim dişi ufakken pek bi hareketli yaramaz idi sevdirme olayı çok azdı belki yaş ile alakalı ama işlemden sonra şuan pek sevecen oldu kucakta uyumalar gelip yanaşmalar. Eskiden de kızgınlık döneminde çok sevdirirdi kendini gerçi.

  • cizgilerebasancocuk  (30.03.19 21:22:45)