[]

Aranızda dişçi varsa kısa bir sorum var

bugün 13:00 civarında dişçiye gidip sol üst en arka 3 dişimi dolgu yaptırdım(kanal tedavisi falan yok, uyuşturdu, oydu, dolgu yaptı ışıkla sertleştirdi dolguyu). sonrasında eve geldim biraz uyudum şimdi kalktım(18:00) ancak diş etimde bir acı-ağrı var bu normal midir?

dişçiye direk soramıyorum cep numarası yok ancak pazartesi gidebileceğim.


 
sıkıntı olduğunu sanmıyorum. dişinizdeki çürüğü temizlerken diş etine dokunmuş olabilir, dişe matriks dediğimiz yüzük gibi bir şey takarken (dolgu yapmadan hemen önce) diş eti biraz travmatize olabilir. daha da anesteziyi yaparken iğnenin yaptığı travma bile olabilir.


  • neverlose  (30.03.19 19:07:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.