[]

Ara öğün

Ara öğünlerinizde yediğiniz sağlıklı yiyecekler var mı? Çizi çubuk kreker işini bırakmak istiyorum artık.
 
Meyve ve kuruyemişe ek olarak yoğurt ve kefir seviyorum ara öğünlerde. Canım tatlı çekiyorsa yoğurda tarçın ve ceviz ekliyorum. Bazen evde humus yapıp ofise götürüyorum, ara öğünde iyi gidiyor (salatalık ve havuç dilimleri de ekliyorum o zaman çantaya).


  • fotrsapka  (30.03.19 17:40:08) 
Kefir, çiğ kuruyemiş(çiğ kabak çekirdeği içi, badem, fındık,yer fıstığı) , hurma, kuru erik, kuru kayısı, meyve

Bunları tek başına veya karıştırarak tüketebilirsin, kefir veya meyve salatasına ruşeym veya chia tohumu serpebilirsin. Mümkün olduğunca az işlemden geçmiş mümkünse bıçak değmemiş okside olmamış olmasına dikkat etmek gerek. Rondoya no.
  • rakidabalikolsa  (30.03.19 17:45:30) 
keçiboynuzu
kuruyemiş
bazen protein bar ya da züber gibi meyve barı
kefir
muz + sütlü türk kahvesi
muz dilimlerini kakaoya batırıp yemek
diyet kek hazırlamak (yulaf unu+kuru meyve+kuruyemiş)

böyle şeyler. genelde hazır şeyler yiyorum kek vs pişirmek gibi olayları nadir yapıyorum.
  • blacksky  (30.03.19 18:49:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.