şu marka güvenilir midir?

ismi ligone, yarı fiyatı diyor ancak kaş yapayım derken göz çıkarmayayım:

urun.n11.com

satıcı sağlam, yorumlar güzel ama yarı fiyatı olması şüpheli biraz.

bi de bu ürün karaciğere mi iyi geliyo? yorumlarda öle yazmışlar. alkole bağlı karaciğer yağlanması için kullanılır mı?
  • spirit crusher  (30.03.19 14:25:31)
evet deve dikeni karaciğere iyi gelir deniyor ve karaciğer yağlanmasında da kullanılıyor. tabii bu bilgiyi bazı medikal çevreler reddediyor, bazıları kabul ediyor ama genel olarak olumlu görüş var.

www.webmd.com

benim merak ettiğim solgar'ın 100 lira civarına sattığı bu ürünü 62 liraya almak anormal mi, seçimden sonra fiyatı artar diye de çekiniyorum.
  • s0phiesw0rld  (30.03.19 14:39:28)
Eczacı arkadaşımdan internet üstünden satılanların yarısı sahtedir, alma uyarısını aldığımdan beri internetten bu tarz ürünleri almıyorum hiç. Biotin kullanıp da zerre kadar işe yaramadığını fark edip sorunca almıştım bu cevabı.

  • benyazarsamolur  (30.03.19 16:56:23)