kadınlara soru: erkek kaçıncı buluşmada eve davet etmeli?

ilk buluşmada eve gitmek çoğu kadına garip mi geliyor yoksa normal mi?

hem garip hem tehlikeli.

ulkenin durumu malum. hicbir kadin tanimadigi bir erkegin evine gitmez. keske korkacak bir sey olmasa ama...
  • batlegolas  (30.03.19 00:29:58)
Bazen garip bazen normal. Kadın olarak bunu bir kurala oturtamıyorum. Ruh halin, karşındaki insan vs bunlar önemli değişkenler.

  • ruhen hastayim ben  (30.03.19 00:32:46)
ilk buluşmada davet etmek de gitmek de çok çiğ hareketler bence.

  • candide  (30.03.19 00:34:17)
normal değiil.

  • damladamla  (30.03.19 00:35:43)
İlişkinin türüne göre değişir.ayaküstü bir ilişki ise isterse ilk 10 dakikada gitsin. Ama romantik bir durumda biraz ağırdan almak her zaman iyidir.

  • temizruh  (30.03.19 00:52:10)
anormal bence. kimse ilk kez gördüğü insanın evine gitmek istemez gibi geliyor.
@candide +1

  • QweAsdZxc  (30.03.19 00:56:16)
bence 3.

  • false pretension  (30.03.19 01:05:42)
3 ve üstü bence.

İlk kez tehlikeli.
  • Lim5  (30.03.19 01:13:18)
Çoğu kadına göre normal değildir, güvenli de değildir tabi ama böyle konular biraz akışa göre şekilleniyor. Ne kadar hesap yapılsa da o an farklı gelişebilir. İlişkinin türüne de bağlı. Direkt eve gitme odaklı bir şeyler düşünülüyorsa zaten kadın da sorun etmez.

  • aquarium  (30.03.19 01:26:34)
Anormal bir durum. Karşımdaki insanın sevgisinden ve aramızdaki ilişkinin güvenilirliğinden emin olana kadar evine gitmek istemem. Onun dışında aquarium+1

  • Mossy  (30.03.19 01:50:34)
bence ilk buluşmada biraz saçma fakat bir çok kere ilk buluşmada gelenler oldu.

  • mysql34  (30.03.19 02:00:11 ~ 12:57:33)
En yakınına guvenemiyorken kadınlar tanımadığı bir erkeğe nasıl güvenip gitsin ki?
Yeni tanıştığı değil tanıdığı dahi olsa gitmemesi lazım.

Maalesef ortam hepimizi tedirgin ve kuşkucu yaptı.
  • kirmizipilotkalem  (30.03.19 02:40:57)
Valla kacinci bulusma oldugundan bagimsiz olarak su ortamda cok uzuuun bir sure bir erkegin evine gitmezdim, keyfim isterse kendi evime cagirirdim. Tinderda fln bulusup giden genc kizlar var sanirim, fazla salak olduklarini dusunuyorum.

  • kassiopeia  (30.03.19 03:44:59)
Erkegin de ilk bulusmada davet etmemesi lazim fb muessesesi falan degilse. Kendimden dusunuyorum, evimi o kadar kendi zevkime gore dizayn etmisim, emek verip mesai harcamisim, daha %1 bile tanimadigim insani neden davet edeyim?

  • Deathrow  (30.03.19 08:37:46)
çok iyi bir uyum yakalansa da ilk buluşmada davet etmemesi gerekir diye düşünüyorum. zaten ilk buluşma dediğin "aa o öyle miymiş hiç duymamıştım", "gerçekten bundan mı korkuyorsun ahaha" falan gibi repliklerin uçuşup bol bol kahkaha atılan şey değil mi? eve davet bu muhabbet akışını engeller, amacın ons olmadığı üzerinden gidiyorum tabii ki.

onun dışında bir kadın için belirli bir sınır yoktur genellikle. tamamen karşısındakinin hissettirdikleri veya verdiği güven ile alakalıdır kaçıncı buluşmada eve davetin normal gelmesi. onu da karşındakinin davranışlarıyla anlayıp çözmen lazım. 2-5 arası diyelim sayı vermek gerekiyorsa da.
  • brena  (30.03.19 08:57:34)
ilkinde sevismiyceksek ne diye bulusuyoruz ki. Ben ilk gun cagiririm ya da giderim mutlaka.

galeri.uludagsozluk.com
  • acemi  (30.03.19 11:56:56)
Yalniz kendi evine cagirmak daha sakat degil mi, elin sapigina adresini ogretiyorsun.
Kadinlarda mantik lobu hep kapali.

  • acemi  (30.03.19 11:58:29)
benim için garip değil ama bu demek değil ki her ilk buluşmada eve gidiyorum.. değişiyor yani..

  • kronik  (01.04.19 13:19:57)