[]

Havalimanı Kiralık Araç

Atatürk Havalimanından yolcu dışında kiralama yapmak mümkün mü? yani şimdi açık kiralama şirketi yok ama boardingsiz bana kiralama yaparlar mı acep?
 
evet araba kiralaman için uçak biletinşn olmasına gerek yok ki


  • tinky winky  (29.03.19 21:01:32) 
Evet, yolcu olmakla ne alakasi var?
Ben havaalanina arac almak icin gitmistim bir kere sirf:)

  • stavro  (29.03.19 21:02:00) 
bazı firmalar boarding istiyormuş diye biliyordum o nedenle sordum


  • Jeckson  (29.03.19 21:05:22) 
bazı şirketler boarding olmadan kiralamaz.


  • biergarten  (29.03.19 21:07:15) 
Garenta'dan kiraladım, sıkıntı olmadı, boarding de sormadılar.


  • roket adam  (29.03.19 23:28:47) 
Digerlerini bilmem ama asla Sixt denen firmayi kullanmayin, ben kullanip bin pisman oldum.


  • kartonpiyer  (30.03.19 17:22:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.