İzmir otogar-Buca (Hiçbir fikrim yok)

selam arkadaşlar,

eski ev arkadaşımın babası vefat etti. ben de bu akşamdan memlekete Muğla ya bilet aldım. onların da cenaze Buca'dan kalkıcak.

ben de otobüsle yarın Milas'tan Buca'ya gidicem. ama nasıl gidicem bilmiyorum.

Bana yer yön tarif eder misiniz?

İzmir'in toplu taşımasını hiç bilmiyorum. hep arabayla gezindik ve belli başlı yerleri biliyorum sadece.

çok teşekkürler

otobüslerin servisi oluyor zaten. buca'ya da oluyor. çok bilinmeyen bi firma değilse kesin vardır yani.

yok illa toplu taşıma diyosan ben herhalde taksiyle halkapınar metrosuna gidip oradan aktarmayla filan şirinyer'e giderdim metroyla.
  • tepedeki psychedelic adam  (29.03.19 14:49:48)
Otogardan firmanın buca servisi kesin vardır,sorarsiniz. En kisa yol bu. Olmadigini varsayarsak da, otogardan dolmuşların kalktigi yeri sorup buca dolmuşuna binin.

Her iki vasıtada ortalama 30-40 dakika da bucaya vardırır.
  • biravekahve  (29.03.19 16:14:45)
buca cok büyük bir ilce. arkadaslarin dedigi gibi büyük sirketlerin servisleri bucaya gidiyor ama sen yine de arkadasina sor, buca'nın neresi diye. muhtemelen bucaya geldikten sonra tekrar bir araca binmen gerekecek. buraya da yazarsan yardimci olmaya calisiriz.

  • proteus  (30.03.19 14:46:48)