Nasil makyaj tazeliyorsunuz?

Hanimlar,

Hani filmlerde falan 2 dk wc ye gidip makyaj tazeliyorlar ya, nasil oluyor o? normal sabahtan yaptiklari yuz makyajinin ustune bir daha mi pudra falan yapiyorlar, makyaj tazelemenin raconu nedir? onceki makyaji tamamen silip sifirdan yapilmiyordur heralde di mi? Siz gun icinde makyaj tazeliyorsaniz nasil yapiyorsunuz?

ruj, rimel, allık
basit şeyler işte

  • füt  (29.03.19 13:59:20)
dağılan yerleri toparlama işlemi. örneğin göz kıvrımlarında toplanan far, eyeliner ın silinen ucu, uçup giden allık, silinen ruj....

  • ninotevtidze  (29.03.19 14:04:41)
Bildiğim kadarıyla pudra üstüne pudra ya da fondöten sürünce puturlesir.bende öyle oluyor en azindan. Ama ruj kalem hafif allık eklemeleri olabilir

  • sen gibi  (29.03.19 14:30:48)
Eğer herhangi biryer bozulmuş ya da akmışsa orayı peçeteyle silerek düzeltmek. Bir de dişlerim hala temiz ama ruj gitmişse ruju tazelemek.

  • chitosan  (29.03.19 14:32:06)
Bazen göz kalemi akabiliyor onu peçeteyle toparlıyorum sadece. Bu da 3 saniyemi alıyor.

  • ruhen hastayim ben  (29.03.19 15:01:41)
Ben o "makyaj tazeleme" bahanesiyle bazı kadınların tuvalete çıktığını düşünüyorum :D

  • chitosan  (29.03.19 15:51:24)
Yüzde parlamalar olmuşsa o bölgelere lokal olarak pudra takviyesi yapılır. Rimel falan göz çevresine bulaşmışsa o silinir. Ruj da yeniden sürülünce bence makyaj tazelenmiş olur.

  • wish i could find a way to disappear  (29.03.19 23:28:54)
Ruj ve allık gibi bir süre sonra rengi uçan veya yeme içmeden dolayı silinen şeyleri tazeliyorum. Göz ya da ten makyajını yenileme ihtiyacı duymuyorum.

  • pike  (31.03.19 13:37:34 ~ 13:41:13)