Porselen Diş Yaptırmak

Merhaba,

Bir düzine porselen (zirkonyum) dişlerimi yeniletmem gerektiğini düşünüyorum, diplerde açıklık başlamış.

İstanbul-Avrupa için kaliteli işçilik, kaliteli hasta-doktor ilişkisi babında ekonomik yapacak doktor/klinik tavsiyelerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

Teşekkürler.

Samet aksu google'a yazın çıkıyor iletişim bilgileri. Gerçekten iyi bir doktor tavsiye ederim.
(0216) 801 40 00

www.google.com
  • anarsik kurbaga  (29.03.19 08:43:17)
eger yakinsan Avcilar/Turksan duragi Avrupa Dis/ Mete Bey..
pisman olmazsin, halihazirda kendisine kopru yaptiriyorum..

  • alttaraf  (29.03.19 09:56:09)
öncelikle zirkonyum porselen. ikisi farklı şeyler. eğer ön dişlere zirkonyum yaptırırsanız (translusent zirkonyum olmadığı sürece) piyano tuşu gibi dişlerle dolaşırsınız. malzemeyi lütfen siz seçmeyin. hekim olarak tavsiyem ise %100 özel bir diş hekimliği fakültesinin hastanesinin öğretim üyesi kliniğine gitmeniz. ekonomik kısmını bilemem ama diğer dediğiniz her şeyi karşılar.

  • neverlose  (30.03.19 20:12:04)