[]

Bunu yapar mıydınız

twitter.com

Kadın erkek fark etmez, futbolcusunuz diyelim ve bu futbolcunun yaptığını yapar mıydınız bu golü atar mıydınız. Kurallara göre gayet geçerli, nizami bu arada. O an o futbolcunun yerinde olsanız siz de böyle avını yakalamış aslan gibi davranır mıydınız?


 
niye yapmayasın ki? :D


  • isvicre rakisi  (28.03.19 16:11:04) 
kalecinin topu topu 2 tane yaptığı iş var onlarda can alıcı. 1-gol yememek için iyi yer tutmak.
2- çevre kontrolü

2. yi yapmadığından gayet nizami bir goldür itiraz da etmemiştir.
  • jamswety  (28.03.19 16:13:28) 
atılır. kalecide çevre kontrolü sıfır, futbolcu da bundan yararlanmış. hiçbir takım arkadaşı da arkana bak demiyor, takım halinde mala bağlamışlar sanırım, golü yemeyi hak etmişler.


  • sir gawain  (28.03.19 16:20:19) 
ben yapmazdım.


  • taurina  (28.03.19 16:25:57) 
@ARKADAŞLAR

Cevapların yarısı soruya cevap değil. Ben daha nasıl sorayım? :) ben burada golü tartışmıyorum. Diyelim ki siz o an orada golü atan futbolcunun yerindesiniz. Kaleciyi o şekilde yakalamışsınız. Bir yandan atıyım bu golü diyorsunuz bir yandan bulunduğunuz ülkede yıllarca konuşulacak bir figür haline geleceksiniz. Evet o milisaniyelerde psikolojik olarak aklınızdan bu da geçer. Hatta o anki maçın skoru da maçın önemi de kararınıza etki eder. 5-0 öndeyken o hareketi yapmazsınız mesela. Neden yapılmasın derseniz, belki 30 yıl boyunca bu sinsi gol ile anılmak istemiyor olabilirsiniz ya d a başka sebepler... Yapardım veya yapmazdım diyerek, isterseniz açıklamanızı da yaparak güncelleyelim cevapları :)
  • etki  (28.03.19 16:27:49 ~ 16:34:34) 
Böyle bir sinsilik yapmazdım. Bu yüzden hep kaybediyorum hayatta. :D


  • auroraaurora  (28.03.19 16:37:31) 
Bu golu attim diye kotu anilacagimi falan dusunmuyorum. Direkt atardim. Centilmenlige aykiri bir durum yok.


  • stavro  (28.03.19 16:50:47) 
atar üstüne de eşşek gibi sevinirdim. forma çıkartmalı falan.


  • cay koy geliyorum  (28.03.19 17:26:03) 
dogru veya yanlis, dünya kupasi final maci 90. dakika da olsa ben yapamazdim heralde.


  • pilav  (28.03.19 17:57:52) 
alakasız bir şey sorucam peki futbol gurularına.

bu herif topu ayağına aldıktan sonra diğer arkadaşına pas verse ofsayt mıydı?
  • kibritsuyu  (28.03.19 18:18:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.