Tatil önerisi

6-9 Nisan arasına boşluk bulup eşime kısa bir tatil süprizi yapmak istiyorum ama tavsiyelerinize ihtiyacım var.
-İstanbula uzak olmayan,
-Arabasız gidilebilecek,
-Uçarı fiyat çekmeyecek,
-kafa dinlemelik
güzel bir otel, belde, köy vb. tavsiyelere ihtiyacım var.

üstüme güzel tavsiyeler atsanıza.

ayvalik? otobuse aksam binersiniz, sabah oradasiniz.

  • orange coffee  (28.03.19 12:27:22)
amasra.

  • benaslinda  (28.03.19 12:29:53)
ayvalık tarafını düşündüm ama 4 gün için 8-9 saat yolculuk çok gibi geldi.
amasrada da çok köpek var diyorlar :)

  • re noreno  (28.03.19 13:36:36)
bozcaada soğuk olur,rüzgar falan. Balıkesirin ilçeleri +1 olmazsa kıyıköy falan.

  • biravekahve  (28.03.19 15:55:35)
Ben olsam Büyükada'ya giderdim.
Hem yolda cok fazla vakit kaybetmemis olursunuz.

  • chitosan  (28.03.19 16:07:33)
Kadıköy ya da Eminönü'nden feribota atlayıp Trilye ve Mudanya'ya gidebilirsiniz, güzel deniz manzaralı bir otelde 2-3 gün kalıp yürüyüşler yapıp, güzel yemekler yiyerek vakit geçirebilirsiniz.

  •   (28.03.19 16:11:33)
Tüm öneriler için teşekkürler,
En cazip yer kıyıköy gibi geldi, hem bu tarihlerde kalabalık da olmaz gibi.

  • re noreno  (28.03.19 16:40:49)