Skechers gerçekten rahat mı?

>>Yürüyüs için ayakkabı bakıyorum,günlük hayatta da arada giyerim.Kime sorsam Skechers diyor,şu an Nike Air Max var bende nedense hiç rahat değil yürürken. Skechers alsam mı bir tane?Genelde modellerini beğenmiyorum ama bu kadar rahatsa denemek isterim.

çok hafif ve rahat bi ayakkabı.

  • isvicre rakisi  (27.03.19 18:14:58)
çok rahat ve hafif, yok gibi yürürken öyle diyim.

  • kronik  (27.03.19 18:16:26)
son 4 ayakkabim skechers, baska almiyorum oyle soyleyeyim

  • cedex  (27.03.19 18:25:57)
çok çok rahat ve oldukça hafif.

  • koela  (27.03.19 18:26:30)
Adidasin,Nike'in ve Skechers'in belli modelleri rahat belli modelleri rahat degil. Direk markalari degil modelleri karsilastirmak lazim.

  • turkuaz  (27.03.19 18:30:16)
Çok hafifi ve rahat ayakkabı + 1
Ancak bence yürüyüş ayakkabısı değil, terlik gibi rahat diyeyim, yok gibi.
Ama uzun yürüşlerde ben ayakkabı ayağımı sarsın isterim, bence o yok - en azından benim seçtiğim modeli öyle, bütün modellerine laf sokmayayım şimdi.
  • SiyamkedisiZorro  (27.03.19 18:32:55)
bu arada siyamkedisi’nin yorumu dogru ben ofiste hep skechers giyerim ama yuruyuste asla, cunku tarak kemiklerimi agritiyor. yuruyuste nike giyiyorum.

kullanim amacina bagli yani biraz.
  • cedex  (27.03.19 18:35:40)
evet rahat. biraz da uygun fiyat olsun dersen lumberjack kinetix foam modellerine bak. aynı tadı verir mi bilmiyorum ama.

  • Topalordek  (27.03.19 18:37:29)
Tabanı sert olan modelleri dışında gerçekten rahat.

  • rakidabalikolsa  (27.03.19 18:46:53)
Iki cift almistim. Birini anneme diğerini kendime. Ikimiz de begenmedik. Nike'in bazi hafif modelleri bunlardan daha iyi ve saglam. Dogru duzgun giymedigimiz halde birinin bez olan kisimlari açıldı. Neredeyse 1000 lira verdim. Kesinlikle degmez.

  • nick konusunda kararsizim  (27.03.19 18:53:04)
rahatlını bilmem ama tamamen şişirme. söylenildiği gibi her markanın belli modelleri var.

  • mikahakkinen  (27.03.19 19:08:21)
Nike Pegasus her zaman favorim olmuştur. Rahatlık konusunda üzerine tanımam.

Ancak son zamanlarda ne modeller ne de ayakkabı kalitesi bir şeye benziyor. sıçtılar afedersin.
  • ucurulmamak umidiyle  (27.03.19 19:13:31)
Sekil takintin yoksa kalenji al, hem hafif hem saglam.

  • acemi  (27.03.19 19:17:33)
çok rahat ama çabuk eskiyo. dört senedir her sene bi tane alıyorum. ( bi punduna getirip ucuz alıyorum tabi o kadar para verilmez ayakkabıya ) ama bu yaz skechers yüzünden ayağımı kırdım. o konuda kendisine biraz kırgınım.

  • spirit crusher  (27.03.19 20:06:22)
belki benim aldığım modelden kaynaklıdır bilmiyorum(skechers go trail 2) çok bi rahatlığını sezemedim açıkçası. Bendeki model su geçirmeyen, biraz daha mevsimlik bir modeldi. Ayrıca 3-5 ay içinde sağ tekinin ucu delinmişti ve yaklaşık 6 ay falan öyle kullandım :D

modele göre değişiyor olabilir yani
  • nundu  (27.03.19 21:19:45)
Benim aldığım model çok tırt çıktı ya. Rahat ama iki günde ağzı yüzü yamuldu ki başka ayakkabıma hiç olmadı öyle bişey.

  • inawen  (27.03.19 22:43:24)
Asics gel serisi derim başka bir şey demem. Pro olanları değil de daha normal fiyatlıları var, tavsiye ederim. Skechers rahat ama aşırı hızlı dökülüyor, pideye dönüyor ayakkabı.

  • whoosie  (28.03.19 10:19:09)
ayağında problem varsa sketchers onu büyütüyor

  • neynep  (28.03.19 10:44:24)
içi yumuşak, hafif ve yürüyüş yaparken bence farkı hissettiriyor. ben bu haftasonu bir tane daha alıcam.

  • muslugubozukhayrat  (28.03.19 10:53:27)