yerel seçimler için en gerçekçi anket hangisi?

gördüğünüz kadarıyla hangisi gerçeğe en yakın verileri ortaya koymuş durumda?

ayrıca size göre kesin olan iller veya ilçeler var mı konya, izmir, trabzon, rize, erzurum, kadıköy, beşiktaş, vs gibi??

Diyarbakır’ı hdp alır. Bence en kesin şehir bu :)

  • cemallamec  (27.03.19 16:51:56)
Anketlere güvenmediğim için takip etmediö. Ankara antalya denizli muğla eskişehir sınırda olsa da yalova gibi yerlerin millet ittifakını tercih edeceğini düşünüyorum. Onun dışında istanbul içinde çok emin olmamak lazım neticede bir karadenizli aday var ne olacağı belli olmaz. Yalnız belediye başkanlıkları değişsede oy oranları hemen hemen aynı kalır diye düşünüyorum

  • Sosyal teokrat  (27.03.19 19:05:12)
şirketle son seçimde patladılar o sebepten çok da güvenilir değiller.
istanbul binali. ankara şaibe olmazsa mansur. izmir chp. bursa chp önde. muğla aydın kafa kafaya chp önde. mersin millet ittifakı önde. adana kafa kafaya. denizli cumhur ittifakı. kritik olan yerle bu durumda. süpriz ankara bursa diğerleri aynı kalır gibi geldi bana.

  • mikahakkinen  (27.03.19 19:11:43)
@mikahaki
mersin de millet ittifakı yok!
chp ve iyi parti seçime ayrı ayrı giriyor
  • otopsicocugu  (27.03.19 20:20:12)
@mikahaki bildiğin üzere iyi parti demokrat parti ile girebildi ve mevcut başkan aday yapılmadı.
olayları hatırlasın.
iyi parti’nin demokrat parti üzerinden adayı ayfer yılmaz
  • otopsicocugu  (27.03.19 20:22:41)
pardon onu karıştırmışım. iyi partili son dk aday olamamıştı. mersin tahminimi geri alıyorum.

  • mikahakkinen  (27.03.19 22:00:51)