[]

usd/euro paritesi

euro %3 dolar %2 artmış ama parite %0.04 artmış.

bu nasıl mümkün olabiliyor?

www.bloomberght.com

 
site yanlış. yabancı kaynaktan bak bence. investing.com gibi.


  • diffarentiationation  (27.03.19 15:44:32) 
euro tl karşısında % 3 artmış.
usd tl karşısında % 2 artmış.

euro usd karşısında %0.04 artmış.

euro dolar paritesi ayrı bir parite tl li pariteler ayrı. hesaplamada bir hata yok.
  • silver apple  (27.03.19 16:48:45) 
euro %2 armış investinge göre.

hesaplamada hata var sanırım bloombergte.
  • Jeckson  (27.03.19 17:40:05) 
Bu gun bircok yerde kurlarda gariplikler var.Swap dalgasina cift kur olustu.Spot ile bankalar arasinda bile fark vardi


  • turkuaz  (27.03.19 17:40:20) 
biraz teknik kaçacak ama... o artışları belirtilen paritelerin valörleri aynı değil. gecelik swapların %1200'lere çıkmasından dolayı tamamen sapıtan vadeli fiyatlar var.


  • 507  (27.03.19 17:56:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.