[]

Note 8 vs s9+

Almanya Mediamarkt‘ta note 8 419€, s9+ 606€.
Trkiye‘de ise note 8 daha pahali. Bu sekilde farkli olmasinin nedeni ne olabilir?

Note 8 ve s9+ arasinda neredeyse 200€ euroluk bir fark var midir? Note 8 iki yillik bir telefon. Tek bildigim bu.

Tesekkurler herkese.

 
Fiyatlar aynı olsa s9+ alınır da 200 euroluk bir fark yok. İşlemci bir nesil eski onun dışında bariz bir dezavantajı yok note 8'in. 6 ay eski bir telefon s9+'a göre.


  • signore  (27.03.19 15:00:22) 
samsung açısından türkiye note serisinde her zaman farklı bir yere sahip. türk pazarında note serisinin diğer modellere oranı diğer ülkelerden daha fazla ve ekstra bir statü simgesi olarak görülüyor. samsung türkiye de bunun ekmeğini yeme peşinde.
yoksa s9+ aynı ekran boyutuna sahip ve yalnızca kalemi yok. ayrıca daha yeni işlemciye ve üstün özelliklere sahip.

ben de note serisi kullanıcısıyım ve fırsatım olduğunda diğer s modellere tercih ederim.
iki telefon arasında 200 euro'luk bir fark var mıdır dersen de, yoktur diyebilirim gönül rahatlığıyla.
  • baharat  (27.03.19 15:32:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.