[]

Her gün interval koşu yapılır mı?

Yoksa kaslara dinlenme şansı vermek için bazı günleri boş mu bırakmalıyız?

zararı var mıdır hergün koşmanın?


 
Yeni başladıysanız spora aralıklı yapmak iyidir fakat koşu ağırlık antrenmanı gibi kasları fazla zorlayan bir egzersiz olmadığından her gün yapılsa bile çok abartılmadığı sürece sorun yaratacağını zannetmiyorum.


  • camdan bakinca gordugun adam  (26.03.19 21:53:26) 
antrenmanın içeriği nasıl? yoğun interval mi yaygın interval mi?


  • ucurulmamak umidiyle  (26.03.19 21:58:15) 
teşkkürler.

yok basit interval. runtasticte 30 günde 30 dakika koşma planını kullanıyorum beginner seviyesinde.

2 dk koşu + 1 dakika dinlenme şeklinde.

3 günde bir koşu dakikalarını arttırarak 1 ay sonra 30 dakika aralıksız koşturmayı amaçlıyor program.
  • Jeckson  (26.03.19 23:24:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.