[]

Sivas'ı bilenler

Merhaba,

Sivas'a atanan avukat kuzenim için kalacak yer bakıyoruz. Bayan apart, stüdyo daire, misafirhane vb. önerilere açığız. Bunun dışında hangi semtler nezihtir Sivas'ta? Ne önerirsiniz?

Teşekkürler

 
sivas'ta devlet çok geniş ve konforlu yurtlar yaptığından öğrenciler büyük ölçüde merkezden çekildi ve kampüsteki yurtlarda kalıyor. bir sürü apart, stüdyo, misafirhanede yer bulabilir.

ne kadar süre ile kalacak? bir süre kalıp sonra eve çıkacaksa öğrenci odaklı apart ve stüdyolar uygun olmayabilir zira bunlar senelik sözleşme yapıp senet imzalatıyor.

daha detaylı bilgi lazımsa ulaşın yardımcı olmaya çalışayım.
  • rosencruz  (26.03.19 18:40:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.