Dharma Değeri Neden Böle Dengesiz?

duyuru şimdi benim dharma 600 civarı bişidi aradan 3-4 gün geçti birden -250 filan olmuş ne oldu buna böle derdi ne? çokta fifi gerçi ama merak ettim.

asserh h değişiklikler yapmıştı en son. benimki de yamuldu. 97 diyo lan...

  • mahallenindelisi  (29.03.10 16:12:51)
dharma değeri nedir ??? yeni başlık açmıyım dedim

  • deliklimasrafa,  (29.03.10 16:16:37)
takılmayınız dharma'ya. zaten bunu dharmayı yapanlar söylüyor. +rep istiyorsanız forumlar var.

  • iamthewalrusulan  (29.03.10 16:29:47)
assert h değişiklik yapmış madem heralde nasıl işlediğini en iyi o bilir :)
yada "lan oğlum bişi yapalım adını dharma koyalım kimse nasıl işlediğini anlamasın uyuz olsunlar hihihihi" gibi bir diyalog sonucumu oluştu bu?

  • pposeidon_1  (29.03.10 16:34:51)
şimdi bendeki genel intiba son cevabıda okuduktan sonra verilen cevaplardan genel olarak yola çıkılarak hesap edildiği yönünde.
peki şimdi bu tiklenen cevaplara göremi neye göre hesaplanıyor da 600 lerden -250 lere indi bu. nedir bu -850 nin mantığı?

Not: eleştirmiyorum sorgulamıyorum sadece merak ediyorum nasıl hesaplandığını kabaca.
  • pposeidon_1  (29.03.10 17:02:32 ~ 17:03:23)
-103 ile bana sen yanit verme diyor herhalde sistem. peki, oyle olsun :/

  • entrapmen  (29.03.10 17:19:25)
valla cevap verince ya da verdiğin cevaba tik atılınca pozitife doğru ilerliyor, şimdilik bunu gözledim. ama tik atılınca daha büyük bir artış var gibi.

  • baldur  (29.03.10 18:28:18)
@baldur

hacı o kadar basit olamaz. o şekilde değern eksi olma ihtimali yok. eksi olunca kötü bişi oluyo sanırım ne ettik ki biz böle he :)
  • pposeidon_1  (29.03.10 19:34:54)
@pposeidon işte eksi olması kötü olduğu anlamına gelmiyor olabilir, eskiden değerler daha yüksekti işte belki en kötü dharma 0dan başlıyordu şimdi ise -500'den başlıyordur atıyorum. şimdilik bildiğimiz kesin olan bir şey varsa o da dharma puanlarının aralığının değişmiş olması.

  • baldur  (29.03.10 19:38:28)