[]

Bira indiriminden sonra

Ekşide entrylere denk geldim şarapta ve viskide olacak minvalinde. 10-15 şişe şarap alıcam bu aralar, bekliyim mi? siz böyle duyumlar aldınız mı?
 
bekle az daha


  • superb  (26.03.19 09:33:06) 
bira indirimin yapıldığı gün St. Patrict's Day'di. Günün geleneksel kutlama içeceğinin bira olmasına yoruldu indirim.

eğer o sebepleyse olmaz sanki.
  • guinan  (26.03.19 10:00:02) 
içki indirimlerinin şubat ayı içerisinde gerçekleştirilmesi planlıydı ancak sonradan iptal edildi. planlanan indirimler arasında rakı, viski, şarap, likör ve bira indirimleri vardı. rakı ve bira indirimleri mart ayı içerisinde gerçekleşti. şaraplarda da yine indirimin ötelenmiş bir şekilde de olsa gerçekleşmesinin mümkün olduğunu düşünüyorum, bu yüzden ben de bekleme halindeyim. bu arada asıl planda indirim oranı "yüzde 30'a varan" olarak görünüyordu.


  • misterturist  (27.03.19 08:01:05 ~ 08:01:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.