[]

2 soru walking dead izleyenler ve pubg oynayanlar

bu diziye ait bölümleri bir arkadaşım için indiriyorum da dosya boyutu 2 gb'a yakın ama görüntü kalitesi leş. bu bilinçli mi böyle yoksa sorun ben de mi?

2- bir arkadaşınız var, çocuğu pubg oynuyor. kendisinin bilgisi yok. siz oynuyorsunuz. bu arkadaşınıza pubg'yi nasıl tanımlarsınız? bir mobil oyun olarak değil. iyi kötü gibisinden. aklıma direkt yaşıtlarının yeri sokak veya onun gibi bir şey mi demeliyim? derslerini aksatır mı demeliyim.(bu biraz saçma olabilir çünkü boş zamanımda oynuyor diyebilir.) mavi balina oyunu gibi düşünün. çocuğa kötü bir şey katar mı? mikrofon açıkken küfür duyar vs.

not: çocuk ilkokula gidiyor.

 
indirdiğiniz release adını mesaj atın sözlükten yorum yaparım.


  • ozdek  (25.03.19 23:07:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.